جمعه, 27 مهر 1397 - Friday, 19 October 2018
کد خبـر : 480
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۹ دی ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹

دشمن در سال 88 اعتماد مردم را به نظام اسلامی نشانه گرفت

حجت‌الاسلام رییسی گفت: دشمن در سال 88 ، اعتماد مردم را به نظام اسلامی نشانه گرفت و با نیت کاستن اعتماد مردم به نظام، تقلب در انتخابات برای رفع اعتماد مردم از نظام را طراحی و به مرحله اجرا گذاشت.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی صبح امروز در آیین بزرگداشت روز 9 دی در مصلی بوشهر اظهار داشت: مهمترین مولفه قدرت در نظام ملی ما ایمان به خداوند، داشتن رهبری مقتدر و مردمی با بصیرت است.

وی افزود: این شرایط سبب شده که دشمن در مقابل ملت ایران متوقف شود و با وجود این که به دنبال ضربه‌زدن به این نظام است اما با این سه شاخص روبروست.

تولیت استان مقدس قدس رضوی تصریح کرد: دوست و دشمن اقرار دارند که پیشرفت این نظام به دلیل رهبری بصیرت آفرین و آشنا به مسائل سیاسی و اجتماعی و اهل تصمیم گیری به هنگام است.

رییسی عنوان کرد: دشمن در سال 88 ، اعتماد مردم را به نظام اسلامی نشانه گرفت و با نیت کاستن اعتماد مردم به نظام، تقلب در انتخابات برای رفع اعتماد مردم از نظام را طراحی و به مرحله اجرا گذاشت.

وی یادآور شد: 9 دی در تاریخ سیاسی ایران دارای جایگاه ویژه‌ای است و از این جهت به عنوان یوم‌الله نام برده می‌شود که قدرت خداوند به همگان اثبات شد.

تولیت استان مقدس قدس رضوی با اشاره به مولفه‌های قدرت در ساختار بین‌الملل، عنوان کرد: در حالی که امنیت ملی برخی کشورها از طریق قدرت نظامی، اقتصادی و یا وابستگی به قدرت‌های جهان تامین می‌شود، در کشور ما رهبری مقتدر در کنار مردمی معتقد به مبانی اسلام و نظام الهی امنیت کشور را تامین می‌کنند.

رییسی با اشاره به فتنه سال 88، یادآور شد: برای شناخت فتنه که راه را غبار‌آلود می‌کند نیازمند داشتن بصیرت هستیم تا بتوانیم صره را ار ناصره تشخیص دهیم.

وی ادامه داد: البته در سال 88، فتنه‌گران اعتماد مردم را نشانه گرفته و به دنبال این بودند که با بهانه تقلب در انتخابات، کشور را به سوی ناامنی و براندازی نظام پیش ببرند که مردم با بصیرت ایران اسلامی در روز 9 دی ماه و فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی به میدان آمدند و با سردادن شعارهای وحدت‌بخش، جریان فتنه را خنثی کردند.

تولیت آستان قدس رضوی اظهار داشت: حضور مردم در سنین متفاوت و از طیف‌های مختلف سیاسی در روز 9 دی ماه سال 88 که به ندای رهبر خود لبیک گفتند، سبب شد که خیال خام دشمنان نظام که می‌خواستند عقده‌گشایی کنند را ناامید کند.

وی با اعلام این که فتنه تمام‌پذیر نیست، گفت: دولت باید موضوع اشتغال و بیکاری بخش عمده‌ای از جوانان در کنار تامین معیشت مردم را جدی بگیرد و با تعریف یک اولویت برای رفع مشکلات این بخش، به دنبال گره‌گشایی از مشکلات مردم تلاش کند.

رییسی ادامه داد: البته در تمامی انی سال‌ها، رهبری در جلسات عمومی و خصوص ی خطاب به مسوولان کشور، خواسته است در حوزه اقتصاد و معیشت مردم فعالیت کنند و مساله اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل را به خوبی انجام دهند.

تولیت آستان قدس رضوی با اعلام این که فصل انتخابات گذشته و نیازمند وحدت ملی در سطوح مختلف کشور برای رفع گرفتاری‌های مردم هستیم، بیان کرد: دشمن در تدارک فتنه جدید با سوء‌استفاده از مطالبات به حق مردم است که باید در این زمینه هوشیاری به خرج داد.

وی یادآور شد: وزارت خارجه آمریکا امروز در حالی به سود هنجارشکنان اعلامیه داده که ملت ایران به لبخند و خشم آنها نیاز و اعتمادی ندارند.

رئیسی ادامه داد: مردم ایران با داشتن متخصصینی جوان و ایده‌پرداز در حوزه‌های مختلف نظامی، سیاسی، علم و فن‌آوری و هوا فضا به دنبال ناامیدی دشمنان نظام فعال هستند و مردم با بصیرت ایران اسلامی هم اجازه نمی‌دهند که مطالبات بر حق شان از جاده عدالت‌خواهی منحرف شود.

تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: نگاه ما کمک و حمایت از مسوولان و دولت‌مردانی است که راه خدمت‌گذاری به مردم در جامعه را پیش گرفته‌اند و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نمی‌کنیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

پیوندها

طراحی وب سایت خبری | فروشگاهی | شرکتی | سازمانی و ... با کمترین هزینه در استان بوشهر