جمعه, 27 مهر 1397 - Friday, 19 October 2018
کد خبـر : 483
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۹ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴

تنها راه موفقیت کشور اطاعت از مقام معظم رهبری است

 

آیت الله صفایی بوشهری در نشست طلاب و فعالان فرهنگی اجتماعی استان بوشهر با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی با قدردانی از حضور حماسی مردم استان بوشهر در مراسم 9 دی اظهار داشت: حمایت از مقام معظم رهبری، دفع فتنه‌‌ها و مقابله با دشمنان انقلاب و ارزش‌ها از ویژگی‌های مردم استان بوشهر است که امروز در 9 دی گوشه‌ای از آن نمایان شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، افزود: حضور بسیار ارزشمند مردم در مراسم 9 دی و راهپیمایی که انجام و حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و دفع فتنه‌ها نشان از بزرگی مردم با اقتدار استان بوشهر است.

ایشان با بیان اینکه وحدت در سایه ولایت در استان بوشهر حاکم است خاطر نشان کرد: در استان بوشهر همدلی و هماهنگی نیروهای ارزشی، حزب‌اللهی ‌و انقلابی‌‌ زیر چتر ولایت در راستای تحقق اندیشه‌‌های مقام معظم رهبری است.

آیت‌الله صفایی بوشهری، با بیان اینکه رئیسعلی جان خود را فدای دین کرد افزود: اکنون تمامی جوانان این استان با داشتن روحیه فداکاری، ایثارگری، رئیسعلی دلواری دیگری هستند و آماده اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و فدای جان خود در این راستا هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، با بیان اینکه تنها راه موفقیت اطاعت از مقام معظم رهبری است تاکید کرد: تنها راه موفقیت، نجات کشور، پیشرفت و توسعه و رضایت مردم اطاعت از مقام معظم رهبری است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، ولایت‌مداری را از ویژگی‌های مردم این استان دانست و تصریح کرد: مردم استان بوشهر ضمن اینکه عشق به مقام معظم رهبری دارند ذوب در ولایت و آماده اجرای منویات معظم‌له هستند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

پیوندها

طراحی وب سایت خبری | فروشگاهی | شرکتی | سازمانی و ... با کمترین هزینه در استان بوشهر