جمعه, 27 مهر 1397 - Friday, 19 October 2018
کد خبـر : 484
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۰۹

یادواره شهدا مدرسه تعلیم آموزش آموزه‌های انقلاب است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: بی‌تردید این یادواره‌ها گذشته از این که برای آن شهدای بزرگوار و خانواده‌های محترمشان یک تجلیل است، بلکه یک مدرسه تعلیم آموزش آموزه‌های انقلاب در شرایط کنونی نیز به شمار می‌رود.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری پیش از ظهر امروز در نشست با اعضای ستاد برگزاری یادواره شهدای حماسه 12 دی ماه سال 57 در تظاهرات علیه رژیم ستم شاهی در شهر سعد آباد، شهدای هشت سال دفاع مقدس و روز سعدآباد اظهار داشت: شهید با شهادت خود هم عظمت شخصی به خود، هم عظمت خانوادگی، هم عظمت ملی به کشور خود و هم عظمت دینی به دین خود می دهد.

وی افزود: خداوند با شهادت مقامی به آنها در دنیا و آخرت می‌دهد که بی‌نظیر است و برگزاری این یادواره نشان از پایداری و پایبندی شما به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و راه شهدا است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: بی‌تردید این یادواره‌ها گذشته از این که برای آن شهدای بزرگوار و خانواده‌های محترمشان یک تجلیل است، بلکه یک مدرسه تعلیم آموزش آموزه‌های انقلاب در شرایط کنونی نیز به شمار می‌رود.

وی اظهار داشتند: یادواره‌های شهدا علاوه بر بزرگداشت، یک دانشگاه عرضه معرفت و نقشه راهی برای زندگی مخاطبین شما از منظر شهدا و بزرگداشت شهدا است.

صفایی‌بوشهری با بیان این که هیچگاه نام شهید محو نمی‌شود، تأکید کرد: باید در یادواره‌های شهدا، گذشته از تجلیل، بیشتر به تعلیم آموزه های شهدا پرداخته شود.

وی منطقه دشتستان و سعدآباد را یک منطقه بسیار مهم در استان بوشهر عنوان کرد و اظهار داشت: نیاز هست که در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی کارهای بسیار بزرگی در این منطقه صورت گیرد و کارهای عمرانی نیز شتاب بیشتری پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ادامه داد: سعدآباد از معدود مناطق استان بوشهر است که در ایام انقلاب سه شهید تقدیم کشور کرد و این نشان از انقلابی و ولایت‌مدار بودن این منطقه است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

پیوندها

طراحی وب سایت خبری | فروشگاهی | شرکتی | سازمانی و ... با کمترین هزینه در استان بوشهر