یکشنبه, 29 بهمن 1396 - Sunday, 18 February 2018
کد خبـر : 481
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳

تنها راه مقابله با فتنه افزایش بصیرت است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت:تنها راه مقابله با فتنه افزایش بصیرت است و تا زنده هستیم در کنار رهبری هستیم و از حریم ولایت دفاع می‌کنیم.

آیین بزرگداشت روز 9 دی در بوشهر با سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی آیت الله رئیسی و همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر آیت الله صفایی بوشهری و با حضور پر شور مردم ولایتمدار استان بوشهر در مصلی یوشهر برگزار گردید.


آیت الله صفایی‌بوشهری در این مراسم اظهار داشتند: تنها راه مقابله با فتنه افزایش بصیرت است، و اگر بصیرت نباشد فتنه کار خود را انجام می دهد.

ایشان افزود: ملتی که دارای استقامت در مقابل تهاجم سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی است هیچ گاه شکست نمی خورد چرا که دارای بصیرت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: ولایتمداری مردم بدان معناست که بر مدار منظومه ولایت حرکت کنیم و وقتی فتنه آمد، مردم باید در کنار ولایت باشند تا مصون بمانند.

آیت الله صفایی‌بوشهری بیان کرد: در فتنه 88 طراحان براندازی در خارج و مزدوران آن ها در داخل طرح هایی که سبب شکست سایر دولت ها شده بود را ایجاد کردند اما بر اساس ولایتمداری و استقامت مردم ایران بر حول ولایتمداری همه توطئه ها به شکست انجام امد و این تهدید به فرصت تبدیل شد.

وی یادآور شد: مردم استان بوشهر از دیرباز آموخته‌اند که باید در منظومه ولایت حرکت کرده و در این راستا جان فدای رهبری هستند و در مقابل دشمنانان اسلام ایستادگی کرده و درس محکمی به آنها خواهند داد.

نماینده ولی فیه در استان بوشهر ادامه داد: فتنه ها هیچ گاه نظام الهی را رها نخواهد کرد و تنها عامل مهم سلامت جامعه و مقابله با فتنه صرفا بر اساس استقامت و ولایتمداری است .

آیت الله صفایی‌ بوشهری افزود: از ناحیه مردم استان بوشهر می‌گویم که تا زنده هستیم در کنار رهبری هستیم و از حریم ولایت دفاع می کنیم.مردم استان بوشهر انگلیس را به زانو در اوردند این فتنه گران خرد که دیگر جایی در ساختار سیاسی ندارند .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

پیوندها

طراحی وب سایت خبری | فروشگاهی | شرکتی | سازمانی و ... با کمترین هزینه در استان بوشهر