یکشنبه, 28 مرداد 1397 - Sunday, 19 August 2018
کد خبـر : 481
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳

تنها راه مقابله با فتنه افزایش بصیرت است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت:تنها راه مقابله با فتنه افزایش بصیرت است و تا زنده هستیم در کنار رهبری هستیم و از حریم ولایت دفاع می‌کنیم.

آیین بزرگداشت روز 9 دی در بوشهر با سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی آیت الله رئیسی و همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر آیت الله صفایی بوشهری و با حضور پر شور مردم ولایتمدار استان بوشهر در مصلی یوشهر برگزار گردید.


آیت الله صفایی‌بوشهری در این مراسم اظهار داشتند: تنها راه مقابله با فتنه افزایش بصیرت است، و اگر بصیرت نباشد فتنه کار خود را انجام می دهد.

ایشان افزود: ملتی acheter cialis که دارای استقامت در مقابل تهاجم سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی است هیچ گاه شکست نمی خورد چرا که دارای بصیرت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: ولایتمداری مردم بدان معناست که بر مدار منظومه ولایت حرکت کنیم و وقتی فتنه آمد، مردم باید در کنار ولایت باشند تا مصون بمانند.

آیت الله صفایی‌بوشهری بیان کرد: در فتنه 88 طراحان براندازی در خارج و مزدوران آن ها در داخل طرح هایی که سبب شکست سایر دولت ها شده بود را ایجاد کردند اما بر اساس ولایتمداری و استقامت مردم ایران بر حول ولایتمداری همه توطئه ها به شکست انجام امد و این تهدید به فرصت تبدیل شد.

وی یادآور شد: مردم استان بوشهر از دیرباز آموخته‌اند که باید در منظومه ولایت حرکت کرده و در این راستا جان فدای رهبری هستند و در مقابل دشمنانان اسلام ایستادگی کرده و درس محکمی به آنها خواهند داد.

نماینده ولی فیه در استان بوشهر ادامه داد: فتنه ها هیچ گاه نظام الهی را رها نخواهد کرد و تنها عامل مهم سلامت جامعه و مقابله با فتنه صرفا بر اساس استقامت و ولایتمداری است .

آیت الله صفایی‌ بوشهری افزود: از ناحیه مردم استان بوشهر می‌گویم که تا زنده هستیم در کنار رهبری هستیم و از حریم ولایت دفاع می کنیم.مردم استان بوشهر انگلیس را به زانو در اوردند این فتنه گران خرد که دیگر جایی در ساختار سیاسی ندارند .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

پیوندها

طراحی وب سایت خبری | فروشگاهی | شرکتی | سازمانی و ... با کمترین هزینه در استان بوشهر