جمعه, 27 مهر 1397 - Friday, 19 October 2018
کد خبـر : 500
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶ ۰۴:۳۵

تست مناقصه ها

امام‌جمعه خورموج گفت: مشکلات داخلی به خود مردم کشور مربوط است و همگان دیدند که چگونه همین آشوب‌های اخیر سبب اتحاد همه طیف‌های سیاسی شد

حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح دیروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خورموج اظهار داشت: از آحاد ملت فداکار، مسلمان، حاضر در صحنه، بصیر و وظیفه‌شناس ایران اسلامی و به‌ تبع آن مردم شهرستان دشتی در یوم‌الله نهم و سیزدهم دی ما تشکر می‌کنم.

وی افزود: بعد از اغتشاشات و فتنه اخیر در سطح کشور که با هدایت دشمنان انقلاب و اسلام صورت گرفته مردم ایران اسلامی بار دیگر نقشه دشمن را نقشه بر آب کردند.

امام جمعه خورموج ضمن تقدیر از نیروی انتظامی در مقابله با فتنه جدید و اخلال‌گران ادامه داد: با مدیریت و تدبیر نیروی انتظامی، نظامی و امنیتی، در عین متانت و خویشتن‌داری اوضاع کنترل و ظرف مدت کوتاهی علی‌رغم میل دشمن فتنه شکست خورد.

مصلح گفت: هیچ‌گاه نباید احساس خیال راحتی کنیم زیرا دشمن شبانه‌روز در حال توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است. ما نباید خیال کنیم که دشمن در فتنه گسترده 88 عبرت گرفته و تکرار نمی‌کند، این‌طور نیست و روند دشمنی بین حق و باطل هست و تا قیام قیامت ادامه دارد.

امام‌جمعه خورموج گفت: دشمن همواره علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برنامه دارد ولی بیداری، آمادگی، هوشیاری، بصیرت، فداکاری و حضور در صحنه ما را می‌طلبد که از دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان غافل نشویم.

وی افزود: به نظر من گاهی این حوادث پیش بیاید تا بعضی از ماها که دچار مسائل مادی شده‌ و از دشمن غفلت کرده‌ایم به درستی تنبیه شویم.

مصلح یادآور شد: دشمن از احمق‌ها هستند زیرا پس از فتنه 88 که این‌قدر پشتیبان و سرانه کله‌گنده آن‌ها را همراهی می‌کردند راه به‌جایی نبردند، امروز آمده‌اند و افتخارشان این است که 40 مساجد، چند بانک و چند مغازه مردم و خودروی نیروی انتظامی را آتش زدند.

مصلح تأکید کرد: این نظامی که بساط آمریکا، اسرائیل، آل سعود و داعش را آن‌گونه با اقتدار به‌هم‌ پیچیده است با چهار نفر اراذل‌ و اوباش نمی تواند نظام مقتدر جمهوری اسلامی را ساقط کند.

وی افزود: مردم با خون خود انقلاب اسلامی را بعد از سالیان سال به دست آوردند و هیچ‌گاه به‌ نظام ستم‌شاهی فکر نمی‌کنند و دشمن این آرزو را به گور خواهد برد.

مصلح عنوان کرد: مشکلات داخلی به خود مردم کشور مربوط است و همگان دیدند که چگونه همین آشوب‌های اخیر سبب اتحاد همه طیف‌های سیاسی شد و در فتنه اخیر هیچ‌کس در کشور حامی امریکا، انگلیس، فرانسه، عربستان و رژیم صهیونیستی نبود.

مصلح تأکید کرد: در کشور مشکل اقتصادی، معیشتی و بیکاری وجود دارد و به فرموده مقام معظم رهبری مردم از تبعیض ناراحت و به دنبال عدالت هستند.

وی افزود: قوه مجریه، مقننه و قضائیه باید درد دل مردم را بشنوند و اجرای عدالت کنند و به فکر مسائل و مشکلات مردم باشند و این هیچ ربطی به اجانب ندارد.

امام‌جمعه خورموج یادآور شد: زمانی که در کشور ما اغتشاش وجود داشت در کشور فرانسه نیز اغتشاش بود و بیش از 500 نفر را در آن کشور دستگیر کردند اما می‌بینیم که فرانسه به فکر اغتشاشگران در ایران اسلامی افتاده است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

پیوندها

طراحی وب سایت خبری | فروشگاهی | شرکتی | سازمانی و ... با کمترین هزینه در استان بوشهر